benefit-systemBenefit Systems dostarcza innowacyjne, nowatorskie rozwiązania w obszarze pozapłacowych świadczeń pracowniczych z zakresu sportu i rekreacji, kultury oraz specjalnych, szytych na miarę programów kafeteryjnych. Nasze produkty, w tym flagowy Program MultiSport, umożliwiają skuteczne zwiększenie lojalności i motywacji pracowników. Proponujemy również szereg usług i dodatkowych rozwiązań przygotowanych z myślą o potrzebach naszych klientów oraz użytkowników.

 

ok-system OK System Polska jest firmą wyspecjalizowaną w sprzedaży usług dla poprawy kondycji fizycznej, rekreacji, zdrowia i urody. Podejmujemy współpracę partnerską ze starannie wybranymi firmami na terenie całego kraju, świadczącymi usługi wysokiej jakości w zakresie: sportu i rekreacji, kultury i rozrywki, poprawy zdrowia i urody (również zabiegi upiększające i masaże). Na mocy umów partnerskich oferujemy naszym Klientom MULTIKARNETY OK – abonamenty umożliwiające korzystanie z najszerszej na rynku gamy usług sportowych, rekreacyjnych i prozdrowotnych. Liczba obiektów, w których honorowane są MULTIKARNETY OK codziennie wzrasta.

logo_fitprofit_duzeVanityStyle Sp. z o. o. specjalizuje się w nowatorskich i motywujących pracowników rozwiązaniach w zakresie pozapłacowych świadczeń pracowniczych, będących dla każdego pracodawcy doskonałym narzędziem do budowania więzi, zadowolenia swoich pracowników, oraz dbałości o nich. Taki pozafinansowy system wynagradzania przekłada się na wieloletni wzajemny dialog pomiędzy firmami a ich pracownikami, osiągniecie formy, sprawności oraz satysfakcji ze współpracy z firmą. Dzięki niemu firmy mogą tworzyć własny, pozytywny wizerunek jako pracodawcy. Dodatkowo, nasze rozwiązania są łatwe do wdrożenia pod względem administracyjnym i organizacyjnym, ponieważ minimalizują nakłady pracy oraz ilość przetwarzanych dokumentów – w przeciwieństwie do innych dotychczas, tradycyjnie stosowanych świadczeń na rzecz pracowników jak np.: paczki okolicznościowe, bony, czy ograniczony do jednej lokalizacji fitness, basen lub inne nagrody rzeczowe.

fabrykasily FabrykaSiły.pl to największy Internetowy portal o tematyce treningów, odżywiania i suplementów. Współpracuje z Mistrzami Europy oraz Polski. Fabryka Siły prowadzi specjalny program rekomendacji, w którym umieszczane zostają wybrane kluby fitness i siłownie z całej Polski spełniające określone kryteria.