Grafik zajęć na salach w formacie .doc do pobrania  TUTAJ

Grafik zajęć i dostępności basenu  w formacie .doc do pobrania TUTAJ

 

Grafik zajęć na salach

GODZINA PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA
 NIEDZIELA
08:00 Zdrowy kręgosłup
Natalia
Zdrowy kręgosłup
Natalia
09:00 TMT Natalia TRX Natalia
9:00-9:50
10:00

 ZUMBA GOLD


Trampoliny gr. zewn.
10:15-11:15
17:00
TRX Natalia
17:20

TBC Piotr
17:05
18:00 PILATES Kinga
18:10 
PILATES Natalka
18:10


LATINO SOLO Wiola
18:25

PILATES Piotr
18:10  
TRX Natalia
18:55-19:50
 PILATES Piotr
18:10  
 LATINO SOLO
Wiola
18:30
19:00 FITBALL Kinga
19:20
TMT Natalia
19:30-20:30
TBC Piotr
19:20
Zdrowy kręgosłup
19:55
 SALSA/LATINO Ania
gr. początkująca
19:00
20:00 LATINO SOLO Ania Trampoliny gr. zewn.
20:30-21:30
STRECHING Piotr
20:20
SALSA SOLO Ania
gr. początkująca
20:00
Stretching Ania
20:00
21:00 PIERWSZY TANIEC TANIEC TOWARZYSKI
Ania Sz.


Trampoliny gr. zewn.

Grafik zajęć na basenie

GODZINA PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
07:00 Basen dostępny
7:00-8:00
 
Basen dostępny
7:00-8:00
 
AQUA Natalia
7:10-7:55 
Basen dostępny
7:00-9:30
AQUA Piotr M.
7:30-8:15
   
08:00  AQUA Kamila
8:10-8:55 
AQUA Natalia
8:10-8:55
Basen dostępny
8:00-9:30
  AQUA Piotr M.
8:30-9:15
   
09:00  Basen dostępny
9:00-12:00
 AQUA Natalka
9:10-9:55 
 Szkoła Szkoła  Szkoła  NIEMOWLAKI
9:00-12:30
Rezerwacja basenu

“TO MA SENS”
9:00-12:00

10:00   Szkoła
10:15-10:45
 
 Basen dostępny Basen dostępny  Basen dostępny
 
11:00    Szkoła
11:15-11:45
 
Szkoła
11:15-11:45
 
Szkoła
11:15-11:45
 
Szkoła 
12:00  Szkoła
12:00-12:30
Basen dostępny
12:30-18:00
 Szkoła
12:00-14:00
 Szkoła
12:00-14:00
Szkoła
12:00-12:30
Konserw. basenu
12:30-14:00
  Basen dostępny
12:00-18:00
Basen dostępny
12:30-19:45
AQUA Agata M.
12:15-13:00
13:00    Basen dostępny
13:00-19:00
14:00 Basen dostępny
14:00-18:00
Basen dostępny
14:00-18:00
Basen dostępny
14:00-18:00
 
18:00 AQUA Agata M.
18:05-18:50
AQUA Aga/Piotr
18:05-18:50
AQUA Aga/Piotr
18:05-18:50
AQUA Aga/Piotr
18:05-18:50
AQUA Kamila
18:05-18:50
   
19:00 AQUA Agata
19:05-19:50
AQUA Aga/Piotr
19:05-19:50
AQUA Natalka
19:05-19:50
AQUA Piotr
19:05-19:50
Basen dostępny
18:50-22:45
   REZERWACJA
19:00-20:00
20:00 REZERWACJA
20:00-23:00
Basen dostępny
19:50-22:45
Basen dostępny
19:50-22:45
Basen dostępny
19:50-22:45
   

LEGENDA:

  • Pogrubiona czcionka – zajęcia na basenie
  • Podkreślona czcionka – zajęcia na górnej sali
  • Normalna czcionka – zajęcia na dolnej sali

Grafik planowanych zajęć – ZAPISY!  Zajęcia startują gdy na liście zapisów znajdzie się 6-8 uczestników.

Zapisy na recepcji lub TUTAJ

GODZINA PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA  NIEDZIELA
7:00-10:00

Boks dla kobiet i mężczyzn
7:00 lub 8:00 lub 9:00

 15:00  Zumba
15:30
16:00

 Zumba
16:30

17:00
18:00
19:00  Zumba
19:30
Boks dla kobiet i mężczyzn
19:00
20:00
21:00