Grafik zajęć na salach

GODZINA PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA
 NIEDZIELA
08:00 Zdrowy kręgosłup
Marta
8:00
Zdrowy kręgosłup
Natalka 8:10
Pilates z Martą
7:30
Zdrowy kręgosłup
Natalka  8:00
09:00 Ćwiczenia mięśni dna miednicy
Marta
9:00
Interwał  Natalka
9:10
10:00-12:00

 

17:00
18:00 Pilates Natalka
18:00
Relaks dla pań

(elementy ćwiczeń

mięśni dna miednicy)
Marta
18:10

19:00 Latino Ania

19:10

Body Shape Natalka
19:10 

TABATA MARTA
19:20
TRX Natalka
18:55
20:00 TABATA MARTA
20:00
TRX Natalka
20:20Trening BiegaczaJustyna20:30
STRETCHING/Pilates
Marta
20:30
PILATES Natalka
19:55
——————————
SALSA SOLO Ania
20:00
21:00 STRETCHING
MARTA
21:10
TANIEC TOWARZYSKI
Ania Sz.

21:00

Grafik zajęć na basenie

GODZINA PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
07:00 Basen dostępny

7:00 – 8:00

AQUA Natalia
7:10-7:55 
Basen dostępny

7:00 – 8:30

AQUA Piotr M.
7:30-8:15
   
08:00 Basen dostępny

7:00 – 9:00

AQUA Marta
8:10-8:55
Basen dostępny

8:00 – 9:00

AQUA Marta
8:30-9:15
 

Basen dostępny

8:15 – 9:00

Otwarte

od 9:00

 Otwarte

od 9:00

09:00  AQUA Marta
9:00-9:45 

 AQUA Natalia
9:10-9:55 
AQUA Piotr M.
9:10-9:55
 Nauka pływania dla niemowląt:

9:00 – 9:30 dzieci w wieku 3 – 12 m-cy

9:30 – 10:00 dzieci w wieku 1 – 2 lata

10:00

11:00

Basen dostępny

10:00 – 13:45

Basen dostępny

9:00 – 13:45

Basen dostępny

10:00 – 13:45

Basen dostępny

9:15 – 13:45

 

Basen dostępny

10:00 – 13:45


 10:00 – 10:30 dzieci w wieku 2 – 3 lata

10:30 – 11:00 dzieci w wieku powyżej 3 lat

11:00 – 11:30 dzieci w wieku 3 – 12 m-cy

 

12:00

13:00

AQUA Piotr J.
12:05-12:50
AQUA Piotr J.
13:10-13:55
14:00  Szkoła

14:00 – 15:00

 Szkoła

14:00 – 15:00

 Szkoła

14:00 – 15:00

 Szkoła

14:00 – 15:00

 Szkoła

14:00 – 15:00

15:00 Szkoła

15:00 – 15:30

Szkoła

15:00 – 15:30

 Basen dostępny

11:45 –

Basen dostępny

14:00 – 18:45

16:00 Basen dostępny

15:00 – 18:00

Basen dostępny

15:30 – 18:00

 

Basen dostępny

15:30 – 18:00

 

Basen dostępny

15:00 – 18:00

Basen dostępny

15:00 – 18:00

18:00 AQUA Marta
18:05-18:50
AQUA Piotr
18:05-18:50
AQUA Agnieszka
18:05-18:50
AQUA Natalia
18:05-18:50
AQUA Kamila
18:05-18:50
  PIŁKA WODNA/

SIATKÓWKA W WODZIE

Piotr

18:05 – 18:50

 
19:00 AQUA TABATA

Marta
19:10-19:55

AQUA Piotr
19:10-19:55
AQUA Agnieszka
19:10-19:55
AQUA Piotr
19:10-19:55
AQUA

SIATKÓWKA

Piotr
19:10-19:55

PIŁKA WODNA/

SIATKÓWKA W WODZIE

Piotr

19:00 – 19:45

REZERWACJA
19:00-20:00
20:00 REZERWACJA
20:00-23:00
 Basen dostępny

20:00 – 22:45

Basen dostępny

20:00 – 22:45

Basen dostępny

20:00 – 22:45

Basen dostępny

20:00 – 22:45

 

LEGENDA:

  • Pogrubiona czcionka – zajęcia na basenie
  • Podkreślona czcionka – zajęcia na górnej sali
  • Normalna czcionka – zajęcia na dolnej sali

Grafik planowanych zajęć – ZAPISY!  Zajęcia startują gdy na liście zapisów znajdzie się 6-8 uczestników.

Zapisy na recepcji lub TUTAJ

GODZINA PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA  NIEDZIELA
7:00-12:00
 15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00