Lekarze i fizjoterapeuci nie mają najmniejszych wątpliwości, pływanie to sport pozwalający poprawić motorykę ciała i wydolność organizmu. Uprawiają go setki zapaleńców, niezależnie od wieku i kondycji fizycznej. Pływanie rozwija przecież wytrzymałość mięśni, ogólną sprawność i wydolność oddechową.

Poznaj kilka najważniejszych informacji o naszym basenie:

Klub Bodyshape dysponuje niecką basenową o wymiarach 15m x 5m i głębokości od 1,5m do 2,1m. Woda w naszym basenie podgrzewana jest do temperatury 29,5 stopnia Celsjusza, jesteśmy więc najcieplejszym basenem pływackim na Ursynowie. Do Waszej dyspozycji udostępniamy również jacuzzi o temperaturze wody około 36 stopni Celsjusza, z wodą chlorowaną – dzięki zastosowaniu technologii Grandera, woda jest zmiękczona, a zachowanie chloru w wodzie jest łagodniejsze dla skóry.

Zasady korzystania:

Z basenu można korzystać po wykupieniu w recepcji pojedynczego wejścia lub karnetu.
Basen jest dostępny zgodnie z grafikiem dostępnym na naszej stronie internetowej. Pozycje opisane jako “basen dostępny dla pływających” oznaczają że w tym czasie można korzystać z basenu.

Pojedyncze wejście na basen, czy to w formie wejścia jednorazowego lub w ramach karnetu oznacza 60 minut obecności w na basenie lub jacuzzi. Pobyt w szatni nie jest objęty limitem czasowym.
Osoby które wykupią wejściówkę na basen mogą skorzystać z sauny. Korzystanie z sauny również jest objęte limitem czasu obecności w basenie i na jacuzzi.

Do Państwa dyspozycji są: deski pływackie, pasy wypornościowe oraz makarony.