ZAJĘCIA NA SALI TRWAJĄ 50 MINUT.

brzuch, nogi i pośladki, górne partie – Ćwiczenia odbywają się 3 razy w tygodniu. Każdego dnia pracujemy nad innymi partiami, aby po tygodniu zadbać o całe ciało. Zajęcia urozmaicamy stepami lub hantelkami.

dla kogo: początkujący i średnio-zaawansowani

stepy – Ćwiczenia w rytmie muzyki to wspaniały sposób na poprawę nastroju oraz wyrzut endorfin.Nowe choreografie na każdych zajęciach skutecznie zapobiegają nudzie w treningu. Masa spalonych kalorii przy dobre zabawie.

dla kogo: każdy poziom zaawansowania

trening intensywny– Urozmaicony trening o wysokiej intensywności. Szybkie tempo oraz wykorzystanie taśm TRX sprawiają, że zajęcia świetnie kształtują sylwetkę.

dla kogo: średnio-zaawansowani i zaawansowani

trening z obciążeniem – Trening z wykorzystaniem obciążenia zewnętrznego: hantelków i kettli. Poprawia siłę oraz pomaga kształtować wysportowaną sylwetkę.

dla kogo: średnio-zaawansowani

tabata – intensywnie wydolnościowy trening, który opiera się o prace w zmiennym tempie. Poprawia metabolizm, buduje kondycję, a przy okazji jest idealna, jeśli naszym celem jest zgubienie zbędnych kilogramów.

dla kogo: średnio-zaawandowani, zaawansowani

trening siłowy dla kobiet – Zajęcia na siłowni, tylko dla kobiet. Na treningu uczymy poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń oraz korzystania z maszyn dostępnych na siłowni dla kogo: wszystkie poziomy zaawansowania

mój pierwszy trening – Zajęcia wprowadzające dla osób, które nie miały styczności z treningami lub wracają po przerwie. Opowiadamy na nich o podstawowych ćwiczeniach, przedstawiamy poprawną technikę ich wykonania.

dla kogo: zupełnie początkujący

zdrowy kręgosłup – Prozdrowotne ćwiczenia dla wszystkich. Pozwalają zachować sprawność w starszym wieku, ale przynoszą także ulgę po długim dniu siedzenia przy biurku. Idealne na międzypokoleniowy trening. Zawierają elementy rozciągania i wzmacniania.

dla kogo: wszystkie poziomy zaawansowania

 pilates – Trening wzmacniający wszystkie mięśnie, szczególnie te głębokie. Zawiera elementy rozciągania. Na zajęciach wykonujemy ćwiczenia z ciężarem własnego ciała. Spokojne tempo i relaks to właśnie pilates.

dla kogo: wszystkie poziomy zaawansowania

ćwiczenia mięśni dna miednicy – Zajęcia z fizjoterapeutą skierowane dla kobiet po ciąży oraz pań, które mają problemy z nietrzymaniem moczu. Są idealne także jako profilaktyka dla wszyskich kobiet.

dla kogo: wszystkie poziomy zaawansowania